930x90 Website name and slogan

Blogs

Sophie Nikoladze's picture

სწრაფების კვალდაკვალ უძლიერესები ელვისებურებშიც გამოვლინდნენ...

ჭადრაკის სასახლეში დასრულდა  ელვისებურ ჭადრაკში საქართველოს ახალგაზრდული ჩემპიონატი  სხვადასხვა ასაკობრივ  კატეგორიებში:8;10;12;14;16;18 წწ. როგორც გოგონათა ასევე ჭაბუკებს შორის.

8 წლამდე გოგონები:

I    ადგილი - ბარბარე აშოთია (ქუთაისი) – 8 ქულა;

II   ადგილი -ნინი წივწივაძე   (თერჯოლა;გიორგი ჭუმბურიძე) – 8 ქულა;

 III ადგილი -  ნია ჭითანავა (ფოთი/გიორგი ღლონტი) – 7 ქულა;

8 წლამდე ჭაბუკები:

I    ადგილი - გაბრიელ გაბადაძე (ქუთაისი/გიორგი ტყეშელაშვილი) – 8  ქულა;

II   ადგილი - გაგა  გვასალია (ფოთი/გიორგი ღლონტი) – 7 ქულა;

III ადგილი - ანდრია არუთინოვი (თელავი/თამარ ხმიადაშვილი) – 6,5 ქულა;

10  წლამდე ჭაბუკები:

II   ადგილი - გიორგი გოგოლაშვილი (თბილისი/გიორგი ხომერიკი) – 7,5 ქულა;

II   ადგილი - გიორგი ჭანტურია (სენაკი/ზურაბ ლიფონავა);

III ადგილი - გიორგი გიორგაძე (ქუთაისი/ნიკოლოზ მანაგაძე) – 6,5 ქულა;

10  წლამდე გოგონები:

I    ადგილი - ანასტასია კირთაძე (ქუთაისი/ნიკოლოზ მანაგაძე) – 9  ქულა;

II   ადგილი - ქრისტინე  ხვადაგიანი (ქუთაისი/ნანა ჭეფხოძე) – 7,5 ქულა;

III ადგილი  -  კესარია მგელაძე (ბათუმი/ლეონიდ ნეურონოვი) – 6,5 ქულა;

12  წლამდე გოგონები:

I    ადგილი -  მარიამ სიჭინავა (თბილისი/ლაშა ჯანჯღავა) – 8 ქულა;

II   ადგილი -  ანა სანიკიძე (ფოთი/გოჩა ჩაჩუა)   – 8 ქულა;

III ადგილი - მარიამ გვათუა (თბილისი/დავით ზარქუა) – 8ქ ულა;

12 წლამდე ჭაბუკები:

I    ადგილი - დავით ნემსაძე (ქუთაისი/ნიკოლოზ მანაგაძე) – 9 ქულა;

II   ადგილი - ნიკოლოზ შამათავა (ზუგდიდი/მადონა ბოკუჩავა) – 7 ქულა;

III ადგილი - კახაბერ კიზირია  (ფოთი/გოჩა ჩაჩუა)  – 6,5 ქულა;

14 წლამდე გოგონები:

I    ადგილი - ელენე წოწონავა  (ფოთი/გოჩა ჩაჩუა) – 8,5 ქულა;

II   ადგილი - დიანა ლომაია (ფოთი/გოჩა ჩაჩუა) – 8 ქულა;

III ადგილი  - ლილე გუმბერიძე (ბაღდათი/რამაზ ენდელაძე)  – 6 ქულა;

14 წლამდე ჭაბუკები:

I    ადგილი - ერეკლე ჯიშკარიანი (ხონი/ნიკოლოზ მანაგაძე) – 8 ქულა;

II   ადგილი - ჯაბა ადამია (ბაღდათი/რამაზ ენდელაძე) – 6,5  ქულა;

III ადგილი - ილია კავკასიძე (თბილისი;დავით   ზარქუა) – 6,5 ქულა;

16 წლამდე გოგონები:

I    ადგილი  - ნია დონღვანი (თბილისი/ლაშა ჯანჯღავა) – 8,5 ქულა;

II   ადგილი  - თამარ ესაძე (ქუთაისი/მურმან ესაძე) – 7,5 ქულა;

III ადგილი - ეკატერინე ფიფია (თბილისი/ზურაბ სტურუა) – 7 ქულა;

16  წლამდე ჭაბუკები:

I    ადგილი - შოთა ხოდაშნელი (თბილისი/დავით ზარქუა) – 7,5 ქულა;

II   ადგილი - აკაკი ღაჭავა  (ქუთაისი/გიორგი ტყეშელაშვილი) – 7 ქულა;

III ადგილი  - დავით გაბუნია (თბილისი/გიორგი მაჭარაშვილი) – 6,5 ქულა;

18 წლამდე გოგონები:

I    ადგილი  - ელენე კოსტავა (თბილისი) – 5,5 ქულა;

II   ადგილი - მაია ბეჭვაია (ზუგდიდი/მადონა ბოკუჩავა) -  5 ქულა;

III ადგილი  ანასტასია სიდამონიძე (თბილისი) –  – 3,5 ქულა;

18  წლამდე ჭაბუკები:

I    ადგილი - გიორგი კუხალეიშვილი (ზუგდიდი/მადონა ბოკუჩავა) – 8,5 ქულა;

II   ადგილი - ნიკა ხვადაგიანი (ქუთაისი/ნიკოლოზ მანაგაძე) – 7,5 ქულა;

III ადგილი  - თედო ბოლქვაძე (ბათუმი/ბ.ბოლქვაძე) – 6 ქულა;

 

დებულება

ფოტოგალერეა

ტექნიკური შედეგები

  • Title: სწრაფების კვალდაკვალ უძლიერესები ელვისებურებშიც გამოვლინდნენ...
  • Posted by:
  • Date: 21-05-2019 6:15 PM
  • Tags:
Top