ბლოგი

Sophie Nikoladze's picture

საქართველოს ჩემპიონატი საჭადრაკო კომპოზიციების ამოხსნაში

თბილისის ჭადრაკის სასახლეში დასრულდა საქართველოს ჩემპიონატი საჭადრაკო კომპოზიციების ამოხსნაში.
     

 ვაჟები           

თბილისი. 26 მაისი 2019წ.
1-2. ნიკოლოზ კაჭარავა                   25 ქულა                       60წთ.
1-2. მიხეილ ყოჩიაშვილი                 25                                  60წთ.
3.მიხეილ გაბესკირია                         20                                 60წთ
4. თორნიკე კუპატაძე                         16                                 50წთ.
5. ინგა ჭარხალაშვილი                       15                                 60წთ.
6-7. ამირან გაბესკირია                     12,5                                 60წთ
6-7. აკაკი ზარდიაშვილი                     12,5                              60წთ
8-9.თენგიზ მინდიაშვილი                  10                                 60წთ.
8-9არჩილ გაბესკირია                          10                                 60წთ.
10. ლაშა ჭანტურია                                6                                  60წთ.
11-12. ამირან ჭანტურია                        5                                60წთ.
11-12. ნიკოლოზ ცხენოსანიძე             5                                 60წთ.

 

14 წლის მოჭადრაკეები.

12მაისი  2019წ.

1. თორნიკე კუპატაძე                       29 ქულა                        49წთ.

2. გიორგი გიორგაძე                          26                                   38წთ.

3. თეკლა ბეჭვაია                                20                                   60წთ

4.  დენიელ საფაროვი                          17                                26წთ.

5. გიორგი ჩოხელი                               16                                 60წთ.

6. ალექსანდრე წანაწყენაშვილი         15                                40წთ

7-9 ანასტასია კირთაძე                        15                                  60წთ

7-9 კესარია მგელაძე                           15                                   60წთ.

7-9. თენგიზ თოიძე                              15                                  60წთ.

10. . ანი ყოჩიაშვილი                            14                                 48წთ.

11. გიორგი გოგიაშვილი                   14                                  60წთ.

12. ლუკა ღლონტი                                 11                                 60წთ.

13. დემეტრე გოგიაშვილი                  10                                  60წთ.

14. გრიგოლ ბეჭვაია                             9                                    60წთ.

15. მარიამ ლიპარტელიანი                 7                                    47წთ.  

16.დიმიტრი ანთელავა                       5                                      58წთ.

17. ცეცხლაძე მარიამი                          5                                    60წთ.

18.. გიორგი წანაწყენაშვილი             1                                      56წთ.

19-20დათო ბერიძე                              1                                      60წთ.

19-20 ქეთი ბეჭვაია                               1                                     60წთ.

 

10 წლის მოჭადრაკე ჭაბუკები
1. გიორგი გიორგაძე                          25 ქულა                       22წთ.
2-3. მათე ლომია                                 22                                  55წთ.

2-3. გიორგი კუხიანიძე                     22                                  55წთ

4. მათე რეხვიაშვილი                         22                                  60წთ.

5. ნიკა კემულარია                              20                                  60წთ.

6. დიმიტრი ანთელავა                       16                                  37წთ

7. გიორგი კვარაცხელია                     15                                 56წთ

8.თენგიზ თოიძე                                 15                                  57წთ.

9-14.ნიკოლოზ ბარამიძე                   15                                 60წთ.

9-14. სანდრო მაქაცარია                     15                                60წთ.

9-14. ლევან ჩუბინიძე                         15                                60წთ.

9-14. სანდრო ორბელაძე                    15                                 60წთ.

9-14.გიორგი ორბელიძე                     15                                 60წთ.

9-14. ალექსანდრე კიკნაძე                  15                                 60წთ.

15. დავით ხარშილაძე                         12                                 39წთ.  

16. გიორგი მაკარიძე                            12                                 60წთ.

17. ლუკა წურწუმია                             10                                59წთ.

18. ანდრია კიკაბიძე                            10                                 53წთ.

19-22. დავით თათვიძე                       10                                 60წთ.

19-22. მამუკა ბოკუჩავა                       10                                 60წთ.

19-22. თომა კვარაცხელია                  10                                  60წთ.
19-22. იოსებ შამათავა                         10                                  60წთ.

23. ნიკა კაჭახიძე                                  5                                   56წთ.

24. ნიკოლოზ ლატარია                      5                                    60წთ.

25. ნიკოლოზ ჩხაიძე                           1                                    30წთ   

26. საბა ჭითანავა                                 1                                    39წთ.

27. შოთიკო ხარხელი                         1                                      49წთ.

28. მათე ფხაკაძე                                 1                                      57წთ 

29. გიორგი ჭანტურია                        1                                      58წთ.

               
10 წლის მოჭადრაკე გოგონები

1. კესარია მგელაძე                          25 ქულა                 39წთ.

2. მარიამ ცეცხლაძე                         23                             41წთ.

3-4.. მართა სორდია                        18                            60წთ

3-4. ანასტასია კირთაძე                  18                            60წთ.

5. მართა ძნელაძე                            15                             60წთ.

6. ელენე დვალიშვილი                   10                              40წთ

7. ელენე ვაშაკიძე                             6                                38წთ

8. ბარბარე აშოთია                            5                                52წთ.

9. მეა თევდორაძე                             5                                57წთ.

10-11თეკლა კოღუაშვილი               5                               60წთ.

10-11. ბარბარე რაზმაძე                    5                                60წთ.

12.ლიზი შავგულიძე                        1                                 41წთ.

13.ელისაბედ ქირია                          1                                 42წთ.

14. ანა პავლიაშვილი                        1                                 54წთ.

15. ქრისტინე ბეჭვაია                        1                                 56წთ.

ჩემპიონატის მთავარი მსაჯი: დავით გურგენიძე

 

  • სათაური: საქართველოს ჩემპიონატი საჭადრაკო კომპოზიციების ამოხსნაში
  • ავტორი:
  • თარიღი: 31-05-2019 4:15 PM
  • Tags:
Top